Zmywalny tatuaż na ustach

Autor: Weronika Król

Tatuaż na ustachNudzą cię czerwone, różowe czy bezbarwne usta? Jesteś odważna i chcesz postawić na jakiś mocniejszy akcent na wargach? Jeśli tak, to zrób sobie tatuaż. Spokojnie, nie chodzi o jakąś trwałą ingerencję, wystarczy nakleić interesujący nas wzór.

Gdzie szukać takich naklejek? Zrezygnujmy z poszukiwań w sklepach stacjonarnych. Możemy je znaleźć właściwie tylko w sklepach internetowych. W ofercie znajdziemy kilkanaście wzorów. Są one naprawdę zaskakujące. To nie tylko intensywne kolory jak zieleń czy niebieski, ale także konkretne modele np. gwiazdki, panterki, flagi czy pepitka. Każdy znajdzie dla siebie coś odpowiedniego. Aplikacja produktu jest prosta. Nieco przypomina przyklejanie tatuaży z dzieciństwa.

Na początek musimy umyć usta, a następnie je dokładnie osuszyć. Jeśli spełnimy te zalecenia, to możemy przejść do oderwania naklejki i dobrania odpowiedniego rozmiaru. Musimy go wyciąć do kształtu naszych ust, podczas wypowiadania głoski A, czyli gdy mamy lekko rozchylone wargi. Wtedy możemy zdjąć folię ochronną i ostrożnie przymierzyć do ust. Gdy wszystko będzie idealnie pasowało, przykładamy naklejkę i delikatnie ją zwilżamy na ustach. Po odczekaniu 30 sekund, ściągamy papier. Dla podkreślenia efektu, na koniec można pomalować usta błyszczykiem.

Tatuaż nie brudzi niczego, czego dotkniemy. Jest dosyć trwały. Dlatego nie zmyjemy go zwykłą wodą. W tym celu należy użyć oliwki lub zrobić peeling.

Podczas noszenia naklejek, możemy odczuwać na naszych ustach delikatne ściągnięcie i przesuszenie. Dlatego, aby nie uszkodzić skóry warg, warto po każdym zmyciu produktu nawilżyć skórę balsamem.

Tatuaż na ustach świetnie sprawdzi się w karnawale. Tak pomalowane będziemy zwracały uwagę każdego. Decydując się na tak intensywne usta, reszta makijażu powinna być bardziej stonowana. Tylko wtedy będziemy wyglądać stylowo, a nie kiczowato.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *