Czy stanie się cud? Krem Miracle na noc od Garnier

Autor: Weronika Król

Krem Miracle na noc od GarnierCzy stanie się cud i zmarszczki znikną? Podobno tak, jeśli zastosujemy krem na noc Miracle marki Garnier. Choć, jak wiadomo, cudów nie ma.

Zmarszczki – jedna z wielu rzeczy, które nie są mile widziane na twarzy. Cóż, proces starzenia skóry dotknie kiedyś każdego, a pomarszczoną twarz będziemy mieć wszyscy. Na całe szczęście dla tych, którzy cenią sobie młody wygląd, są sposoby, aby zmarszczki spłycić, zminimalizować, lecz nie uniknąć. Bo jak powstają zmarszczki? Na ich pojawienie wpływ mają geny i naturalne procesy życiowe. Duże znaczenie odgrywa także to, co spożywamy. Im więcej witamin i mikroelementów, tym lepiej, a im więcej wody wypijamy, tym bardziej nasza skóra jest nawilżona i elastyczna (z wiekiem woda „ucieka” z organizmu, a zabiera ze sobą kwas hialuronowy odpowiedzialny za jędrność i gładkość). To, kiedy zmarszczki pojawią się na twarzy, w dużej mierze zależy od tego, jakie kosmetyki stosujemy. Źle dobrane produkty mogą zaszkodzić naszej skórze, wysuszyć ją lub podrażnić. Negatywny wpływ ma również stopień zanieczyszczenia środowiska, spożywanie alkoholu, palenie papierosów lub zażywanie długich kąpieli słonecznych. Zatem jak dbać o skórę, by skutecznie opóźnić proces starzenia?

Jeżeli nie chcesz dopuścić, aby twoja skóra twarzy szybko pomarszczyła się, systematycznie ją nawilżaj i stosuj kremy przeciwzmarszczkowe. Jednym z takich produktów jest Garnier Miracle. Czy po jego zastosowaniu stanie się cud i wszystkie zmarszczki znikną? Producent twierdzi, że rano, po przebudzeniu skóra będzie wypoczęta i odświeżona. Jest w tym trochę prawdy. Ale taki efekt mamy każdego ranka i to bez używania jakichkolwiek kosmetyków. Po prostu w nocy skóra regeneruje się. Przyznać jednak trzeba, że krem Garnier nawilża i wygładza skórę twarzy. A to wszystko dzięki składnikom. W kosmetyku są między innymi nawadniający kwas hialuronowy, łagodzący olejek jojoba i aromatyczny olejek lawendowy.

Krem Miracle Garnier przeznaczony jest dla kobiet powyżej 40 roku życia. Mieści się w granatowym słoiczku o pojemności 50 ml.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *