Podkład z kratką: Burberry Velvet Foundation

Autor: Weronika Król

Burberry Velvet FoundationProjektanci mody już niejednokrotnie przyzwyczaili nas, że nie tylko ubrania i akcesoria są w stanie stworzyć, lecz także kosmetyki. Tą samą drogą poszedł Burberry. I tak powstał podkład Velvet Foundation.

Mówisz Burberry i myślisz kratka. Ten motyw pojawia się na wszystkich ubraniach tego brytyjskiego domu mody. Jednak teraz będziesz go mogła zauważyć na podkładzie Velvet Foundation. Kratka pojawiła się na opakowaniu kosmetyku – w ten sposób nie można przeoczyć go na sklepowych półkach. Podkład Burberry to jednak coś jeszcze – sama buteleczka z podkładem również wygląda bardzo ładnie. Kosmetyk znajduje się w plastikowym pudełku zakrywanym do połowy tekturowym opakowaniem w taki sposób, że część buteleczki wraz z nazwą marki cały czas widzimy. Aplikatorem jest pompka, którą można przekręcać w lewo, aby zamknąć butelkę z kosmetykiem lub w prawo, by ją otworzyć.

Podkład Velvet Foundation od Burberry dostępny jest w dziesięciu odcieniach beżu i brązu. Podkład dość dobrze kryje niedoskonałości i ujednolica kolor skóry. Daje także matowe wykończenie, dzięki czemu nie trzeba używać pudru transparentnego (dla cery tłustej i mieszanej może być jednak nieodpowiedni – skóra będzie szybko błyszczała się). Jedna pompka wystarczy, żeby wykonać całościowy makijaż twarzy. Do nałożenia kosmetyku użyj palców (wklep podkład opuszkami palców), gąbki lub szerokiego i płaskiego pędzla.

Velvet Foundation od Burberry nie zawiera oleistych substancji (posiada tzw. formułę oil – free). Zawiera ekstrakt z dzikiej róży, który nawilża, nadaje delikatny zapach oraz zapewnia lekkość i komfort podczas aplikacji i noszenia w ciągu dnia (lekka konsystencja sprawia, że nie czujemy podkładu na twarzy).

Jedna buteleczka zawiera 30 ml produktu. Przed użyciem należy wstrząsnąć.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *