Nanoil Charcoal & White Clay Hair Mask doskonała równowaga w pielęgnacji włosów

Autor: Weronika Król

Czarny węgiel i biała glinka to doskonały duet w pielęgnacji nie tylko skóry.Okazuje się że te dwa składniki świetnie pielęgnują włosy. Jeśli marzy Ci się odnowa włosów, poprawa ich kondycji, wyglądu i przy tym chcesz oczyścić je z toksyn – maska Nanoil jest dla Ciebie.

Problem – osłabione włosy, żyjące wśród zanieczyszczeń i spalin

Włosy w mieście nie mają lekko – są wiecznie narażone na toksyny, zanieczyszczenia i smog. Dodatkowo gromadzi się na nich kurz oraz resztki kosmetyków do pielęgnacji i stylizacji. Stają się przeciążone, osłabione, praca gruczołów łojowych jest rozregulowana, cebulki słabną.

Efekt to ciężkie, przetłuszczające się włosy, pozbawione witalności i blasku. Dodatkowo niszczone są przez promieniowanie UV i inne niekorzystne czynniki atmosferyczne. Detoks włosów jest nieunikniony. To zadanie dla maski do Nanoil z aktywnym węglem i glinką. składniki maseczki doskonale radzą sobie z odnowa włosów, dają efekt oczyszczenia i nawilżenia, poprawiają ich wygląd i kondycję.
Nanoil Charcoal & White Clay Hair Mask – dla kogo i do jakich włosów?

Maseczka Nanoil zadba o każdy rodzaj włosów, również o przeciążone, tłuste, które są narażone na zanieczyszczenia i produkują nadmiar sebum. Jest idealnym remedium na włosy pozbawione witalności i ciężkie, bez blasku. Zawiera węgiel, ale nie wpływa on na kolor włosów rozjaśnianych i blond.

Nanoil Charcoal & White Clay Hair Mask – skład. Co zawiera maska Nanoil?

  • Aktywny węgiel – doskonale oczyszcza, pochłania toksyny i równoważy sebum
  • Biała glinka -zapobiega przetłuszczaniu, odżywia włosy
    Witaminy – silnie odżywiają, poprawiają kondycję
  • Panthenol – wzmaga regenerację włosów, bierze udział w produkcji keratyny
  • Algi – doskonale nawilżają, zawierają mnóstwo witamin i minerałów, w tym komplet witamin z grupy B; regenerują i chronią

Nanoil Charcoal & White Clay Hair Mask – działanie

Maska do włosów Nanoil wzmacnia i regeneruje włókna włosów, już po pierwszym zastosowaniu odżywia je i uspokaja skórę głowy oraz dokładnie oczyszcza włosy. Jest silnym antyoksydantem, więc wymiata wolne rodniki, pozostawiając włosy czyste i bez toksyn. Jednocześnie pozostawia włosy lekkie i pełne blasku, a także ułatwia rozczesywanie, kondycjonuje i doskonale, głęboko odżywia. dzięki temu pasma są lekkie, miękkie, pełne blasku i witalności.

Nanoil Charcoal & White Clay Hair Mask – efekty

Maska z węglem i glinką Nanoil to natychmiastowy efekt w poprawie wyglądu włosów. Pasma stają się odżywione, gładkie i pełne blasku. Odzyskują kondycję i witalność, pięknie się układają i są doskonale nawilżone. Z czasem włosy stają się zregenerowane, wzmocnione, doskonale czyste, mają domknięte łuski i doskonałą kondycję. Przestają wypadać, rosną zdrowe i piękne, odżywione mocą składników z białej glinki i alg, oraz czyste dzięki cząsteczkom węgla.

Nanoil Charcoal & White Clay Hair Mask – gdzie kupić?

Najlepiej na stronie internetowej – maska do włosów Nanoil to nie jedna, lecz 5 doskonałych masek, każda o przemyślanym, dopracowanym składzie i świetnych komponentach. Wejdź na www.nanoil.pl i poznaj doskonałą pielęgnację włosów, twarzy, ciała i paznokci.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *